Udział uczniów w konkursach
|
Klasy IV - VI |
|
|||||
Lp. |
Nazwa Konkursu |
Rodzaj Konkursu |
Organizator |
Termin |
Laureaci |
||
1. |
Wojewódzki konkurs recytatorski „Człowiek dla człowieka bratem” |
recytatorski |
SP 32 |
maj |
D. Bubicz-II miejsce |
|
|
2. |
XXXV Mały konkurs recytatorski (powiatowy) |
recytatorski |
WOK Lublin |
czerwiec |
D. Bubicz-nagroda |
|
|
3. |
XXIII Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji K. I. Gałczyńskiego |
recytatorski |
SP 42 |
czerwiec |
D. Bubicz – nagroda I stopnia |
|
|
4. |
VII Międzyszkolny konkurs recytatorski „Poznajemy twórczość M. Konopnickiej” |
recytatorski |
SP 52 |
marzec |
D. Bubicz-II miejsce |
|
|
5. |
Międzyszkolny Konkurs recytatorski prozy H. Sienkiewicza |
recytatorski |
SP 38 |
grudzień |
D. Bubicz-wyróżnienie |
|
|
6. |
VIII Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji A. Mickiewicza |
recytatorski |
SP 4 |
maj |
D. Bubicz-III miejsce |
|
|
7. |
Wojewódzki konkurs recytatorski „Człowiek dla człowieka bratem” |
recytatorski |
SP 32 |
maj |
S. Orzechowski – I miejsce |
|
|
8. |
XXIII Międzyszkolny konkurs poezji K. I. Gałczyńskiego |
recytatorski |
SP 42 |
czerwiec |
S. Orzechowski-nagroda III stopnia |
|
|
9. |
XIII Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji A. Mickiewicza |
recytatorski |
SP 4 |
maj |
S. Orzechowski-wyróżnienie |
|
|
10. |
VII Międzyszkolny konkurs recytatorski „Poznajemy twórczość M. Konopnickiej” |
recytatorski |
SP 52 |
marzec |
S. Orzechowski – II miejsce |
|
|
11. |
III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „Wielka Liga Czytelników” |
czytelniczy |
SP 1 Katowice |
|
A. Frąk, N. Pawliszyn– półfinał |
|
|
12. |
I Międzynszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Tu Ojczyzna, tu nasz dom...” |
recytatorski |
SP 51 |
maj |
M. Wysokińska - III miejsce |
|
|
13. |
III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Lubelszczyzna w legendach" |
literacko - plastyczny |
SP 3 |
marzec |
J. Pawelec - I miejsce |
||
14. |
Szkolnyi konkurs recytatorski „Lublin w poezji” |
recytatorski |
SP 24 |
luty |
W. Duda -I miejsce, M. Długosz - II miejsce, D. Urbański - III miejsce,
|
|
|
15. |
Szkolny konkurs plastyczny "Jubileuszowa zakładka" |
plastyczny |
SP 24 |
|
O. Moniuszko – I miejsce , S. Orzechowski - II miejsce, K. Wetoszka - III miejsce, |
|
|
16. |
Szkolnyi konkurs recytatorski „Jesieńw poezji” |
recytatorski |
SP 24 |
listopad |
M. Długosz - I miejsce,
|