piątek, 05 17th

„Trening budowania relacji” - zajęcia psychoedukacyjne

„Trening budowania relacji”

zajęcia psychoedukacyjne

Jako Szkoła Promująca Zdrowie dbamy o psychikę naszych uczniów.  Dlatego też by pomóc dzieciom w rozwiązywaniu różnych napięć i konfliktów w klasach oraz wesprzeć budowanie poczucia wspólnoty i szacunku dla siebie i rówieśników uruchomiłyśmy cykle zajęć warsztatowych prowadzonych na godzinach wychowawczych przez pedagogów. W pierwszym semestrze treningiem budowania relacji objęta została klasa 6a, w drugim semestrze: 6a i 5b, a wkrótce 4b.

W toku zajęć uczniowie rozwijają  swoje kompetencje, zaczynając od radzenia sobie z emocjami, poprzez umiejętność komunikacji interpersonalnej, współpracy w grupie, organizacji i planowania do wspólnego realizowania projektów grupowych.

W galerii pedagogów zdjęcia z zajęć.

Jesteś tutaj: Start Archiwum Aktualności Pedagog 16/17 „Trening budowania relacji” - zajęcia psychoedukacyjne