wtorek, 05 07th

Innowacje Pedagogiczne, Projekty Europejskie

Projekt Edu - Magica

W dniu 09 maja 2018 r. uczniowie klas I - III i oddział przedszkolny uczestniczyły w Innowacyjnym Ogólnopolskim Projekcie Edu -  Magica. Realizacja projektu odbyła się w Multikinie przy Alei Spółdzielczości Pracy. Podczas zajęć uczniowie spotkali się z żółwiem Tomkiem, który zabrał nas w podróż po Polsce. W trakcie tej multimedialnej podróży uczniowie wzbogacili swoją wiedzę z zakresu historii Polski, różnych gatunków roślinności i zwierząt występujących na obszarze Polski. Mieli możliwość zadawania żółwiowi pytań z różnych dziedzin wiedzy. Spotkanie było bardzo pouczające, ciekawe i rozbudzające naszą wyobraźnię. Na zakończenie każdy uczestnik dostał pakiet edukacyjny do realizacji na zajęciach w szkole.