ROK SZKOLNY 2003/2004

Dni Otwarte

W ramach promocji szkoły, co roku na przełomie marca i kwietnia odbywają się „Dni Otwarte Szkoły”.W dniu odwiedzin szkoły przez Przedszkolaków nasze zajęcia wyglądają troszkę inaczej.

Goście na początku oglądają specjalnie dla nich przygotowany fragment zajęć, tak, aby i oni mogli w pełni w nim uczestniczyć. Razem liczymy, czytamy krótkie fragmenty tekstów literackich, rysujemy, następnie wspólnie się bawimy na dywanie w klasie. Zapraszamy naszych gości do ławek, pokazujemy im nasze prace, zeszyty, książki, opowiadamy o naszej szkole, zajęciach dydaktycznych i dodatkowych. Na koniec prezentujemy się w krótkiej inscenizacji, która przygotowana jest przez koło teatralne prowadzone przez panią mgr Elżbietę Figurę.

Uczniowie klas I - III podczas zajęć plastyczno – technicznych przygotowują zawsze jakiś drobiazg dla przyszłych pierwszoklasistów, który będzie miłą pamiątką z odwiedzin naszej szkoły.