ROK SZKOLNY 2010/2011

Igrzyska

Jak co roku uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczą we współzawodnictwie międzyszkolnym w różnych dyscyplinach sportowych. 28 lutego zakończyła się ostatnia finałowa faza rozgrywek w Mini Piłce Siatkowej. Spośród ponad 25 drużyn z różnych lubelskich szkół trzy nasze reprezentacje wywalczyły miejsca na podium:

Drużyna dziewcząt „3” w składzie: Parczewska Kasandra, Król Roksana, Jurek Ada, Kępa Kinga, Dudek Katarzyna, Szmidt Patrycja, Rasała Natalia - zajęła II Miejsce

Drużyna chłopców „3” w składzie: Berezecki Damian, Kałuża Mateusz, Żądło Dominik, Wróbel Bartłomiej, Sporzyński Piotr, Golec Mateusz, Rasiński Konrad -zajęła I miejsce

Drużyna chłopców „4” w składzie: Hamzić Alen, Pulikowski Patryk, Foryś Patryk, Ziółkowski Sebastian, Fiłończuk Kacper, Pawliszyn Kamil, Fil Adrian, Chłost Patryk, Montusiewicz Jan, Marciniak Rafał wywalczyła złoty medal.

Uczniowie z naszej szkoły (dwie drużyny chłopców „3” i „4”) będą reprezentować Lublin w Igrzyskach Wojewódzkich. Odbędą się one w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy medali. Trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnych rozgrywkach.