ROK SZKOLNY 2010/2011

Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada 210 roku miała miejsce uroczystość  z okazji Święta Niepodległości. Szkolne obchody rocznicy zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz miasta i kuratorium. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie klas czwartych - członkowie koła polonistycznego pod kierunkiem pani Joanny Kahlan. Oprawę muzyczną przygotowała pani Irena Witek i pani Dorota Ostrowska. Koncert uświetnił występ pani Grażyny Laskowskiej.
Występ dostarczył wielu wzruszeń i refleksji nad miejscem ojczyzny w sercu współczesnego Polaka.
Była to kolejna lekcja historii, która pokazała, w jaki sposób należy łączyć przeszłość i szacunek dla bohaterów ze współczesnym patriotyzmem.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2010/2011 Wychowanie patriotyczne Święto Niepodległości