ROK SZKOLNY 2010/2011

Smacznie, zdrowo, kolorowo

W dniach  22  - 26 XI. 2010 w naszej szkole trwał  TYDZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA.

Trwająca w tym terminie akcja pod hasłem SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO miała na celu promocję zdrowego trybu życia i właściwego odżywiania się. W akcji udział wzięły wszystkie klasy od O do III. Pod kierunkiem wychowawców dzieci przygotowywały smaczne i zdrowe przekąski, a w klasach odbywały się pogadanki i zajęcia tematyczne. Towarzyszyła temu także wystawa pięknych, kolorowych plakatów wykonanych przez poszczególne klasy.
Podsumowaniem akcji SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO było wspólne spotkanie uczniów, wychowawców i zaproszonych gości: pani dyrektor mgr Ireny Pogody, pani dyrektor mgr Barbary Wanat oraz pani kierownik świetlicy mgr Jolanty Masłowskiej, które na PIĄTKĘ zdały egzamin na KAWALERA ORDERU UŚMIECHU SŁONECZNEJ CYTRYNY.
Sami uczniowie mieli okazję wykazać się swoją wiedzą i niezwykłymi zdolnościami wykorzystującymi  zmysł smaku, dotyku i zapachu.
Uroczyste zakończenie TYGODNIA ZDROWEGO ŻYWIENIA uświetniły inscenizacje przygotowane przez uczniów z kl. II b - wychowawczyni pani Małgorzata Ostrowska i kl. III b pod kierunkiem pani Liliany Orzechowskiej i pani Urszuli Wójcik.
ORGANIZATORZY AKCJI: Monika Kaniewska-Ozimek,  Jolanta Bogusz

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2010/2011 Żyjmy zdrowo kolorowo Smacznie, zdrowo, kolorowo