ROK SZKOLNY 2011/2012

Odszedł Przyjaciel Szkoły

Dnia 13 marca 2012r. zmarł pułkownik Czesław Ponieważ - Prezes Zarządu Głównego Batalionów Chłopskich w Lublinie, wielki przyjaciel Szkoły.

Pogrzeb odbył się 20 marca 2012r. na cmentarzu przy ulicy Unickiej, w którym uczestniczyli dyrektor Irena Pogoda i wicedyrektor Barbara Wanat, nauczyciele, uczniowie wraz ze Sztandarem Szkoły.
Czesław Ponieważ był częstym gościem naszej szkoły. Patronował wielu przedsięwzięciom i konkursom o tematyce patriotycznej , uczestniczył w żywych lekcjach historii.
Z jego inicjatywy Sztandar Szkoły, dyrekcja i nauczyciel historii zostali odznaczeni medalem „ Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej”.
Rodzinie i współtowarzyszom Zarządu Głównego Batalionów Chłopskich w Lublinie  wyrazy serdecznego współczucia składają Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i cała społeczność SP 24.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2011/2012 Wychowanie patriotyczne Odszedł Przyjaciel Szkoły