ROK SZKOLNY 2011/2012

Janusz Korczak - Lekcja biblioteczna

28 lutego 2012r. uczniowie kl. II "b" wraz z wychowawczynią panią mgr Alicją Pruchniak uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach edukacyjnych przeprowadzonych przez pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia 21 ul. Rynek 11, poświęconych osobie Janusza Korczaka, a właściwie Henryka Goldszmita, znanego też jako: Stary Doktor lub Pan doktor. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji o tym wielkim człowieku, który był prekursorem działań na rzecz praw dziecka i całkowitego równouprawnienia dzieci oraz obejrzeli wystawę poświęconą jego życiu i twórczości. Rok 2012 jest nazwany "Rokiem Janusza Korczaka".

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2011/2012 Wydarzenia Klasowe Janusz Korczak - Lekcja biblioteczna