ROK SZKOLNY 2011/2012

Śladami Bolesława Prusa - lekcja biblioteczna

18 maja uczniowie klasy II „b” byli na bardzo ciekawej lekcji w Bibliotece Publicznej Filia 21. Zajęcia były poświęcone znamienitemu pisarzowi Aleksandrowi Głowackiemu znanemu jako Bolesław Prus - pt. ,,W 100 rocznicę śmierci Bolesława Prusa - filmowe adaptacje utworów współtwórcy polskiego realizmu”. Uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli i wysłuchali prezentacji multimedialnej pt.: „Śladami Bolesława Prusa”. Zdobytymi wiadomościami mogli wykazać się podczas konkursu wiedzy o pisarzu. Na zakończenie zajęć obejrzeliśmy wystawę zawierającą aforyzmy, anegdoty z życia Bolesława Prusa oraz cytaty jego dzieł. To było bardzo interesujące spotkanie.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2011/2012 Wydarzenia Klasowe Śladami Bolesława Prusa - lekcja biblioteczna