piątek, 05 17th

ROK SZKOLNY 2013/2014

Warsztaty Kultury 13/14 - Lekcje sztuki 1

24 października uczniowie klasy III „a” wspólnie ze swoją wychowawczynią panią Elżbietą Kozłowską wybrali się na zajęcia w Warsztatach Kultury. Dzieci zostały zaproszone do udziału w programie edukacyjnym, którego celem jest rozwijanie twórczego myślenia i wyobraźni oraz przybliżenie pojęć z zakresu sztuki. Podczas zajęć Z Altamiry do Afryki śledziły jak zmieniał sie sposób przedstawiania zwierząt na przestrzeni wieków począwszy od malowideł naskalnych z jaskini Lascoux przez malarstwo afrykańskie Edwarda Saidi Tingatinga, aż po znane dzieciom ilustracje Józefa Wilkonia.

Następnie, pracując przy profesjonalnych sztalugach miały za zadanie przygotować własną galerię dzikich, fantazyjnych zwierząt. A oto efekty naszej pracy.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2013/2014 Wydarzenia klasowe Warsztaty Kultury 13/14 - Lekcje sztuki 1