piątek, 05 17th

ROK SZKOLNY 2013/2014

Spotkanie z policjantem 13/14

W dniu 02 października 2013r. uczniowie klas I - III uczestniczyli w zajęciach z przedstawicielem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Lublinie panią psycholog Elżbietą Konowałek. Spotkanie było zorganizowane przez nauczycieli świetlicy w ramach realizacji zagadnień „Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń”. Podczas spotkania uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego funkcjonowania w domu i w szkole, numery telefonów alarmowych, zasady bezpiecznego poruszania się po drogach w mieście i poza nim, nawiązywania nowych znajomości szczególnie przez Internet.
Wszyscy uczniowie zdali egzamin ze znajomości podstawowych znaków drogowych, a na zakończenie zajęć zaśpiewali piosenkę „Znaczki odblaskowe”. Spotkanie było ciekawe, uczniowie bardzo aktywnie w nim uczestniczyli, brawami podziękowali za interesującą i praktyczną lekcję.