piątek, 05 17th

ROK SZKOLNY 2014/2015

„Kinder Sport m.Lublin” w Piłce Siatkowej dziewcząt

Po raz drugi uczennice klasy o profilu piłka siatkowa wzięły udział w zorganizowanych dnia 20.03.16r eliminacjach miejskich „Kinder Sport m.Lublin” w Piłce Siatkowej dziewcząt.

Do rywalizacji zgłosiło się 16  zespołów reprezentujących  lubelskie  szkoły i  Towarzystwa Piłki Siatkowej. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny w składzie:I – Nikola Grobelka, Oliwia Wojewoda, Oliwia Gomułkiewicz

II – Oliwia Mańka, Oliwia Rzechowska, Oliwia Tomasiak

III – Julia Łopacka, Julia Kolasińska, Weronika Kozieł

Każda z reprezentacji w swojej grupie walczyła o punkty , które dawały im szanse uzyskiwania lepszego miejsca w rozgrywkach. Po bardzo trudnej i emocjonującej walce zespół III zajął XII miejsce, II wywalczył IX miejsce , a na podium stanął zespół II, zajmując II miejsce.

Dziewczętom gratulujemy.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2014/2015 Aktualności 2014/2015 „Kinder Sport m.Lublin” w Piłce Siatkowej dziewcząt