piątek, 05 17th

ROK SZKOLNY 2014/2015

Zajęcia biblioteczne z robotyki kl. II "a" i III "b"

27 lutego 2015 r. klasa II „a” i III „b” były w Bibliotece Publicznej ul. Rynek 21, na zajęciach bibliotecznych,zorganizowanych przez Lubelski Park Naukowo Technologiczny pt. „Robotyka Lego WeDo”. Podczas zajęć uczniowie podzieleni na zespoły budowali roboty ze specjalnych klocków Lego WeDo i programowali ich zachowania. Pani Agnieszka Kowalska, która prowadziła zajęcia, w bardzo przystępny sposób uczyła nas podstawowych zagadnień robotyki i programowania. Zajęcia były bardzo rozwijające i ciekawe, z niecierpliwością czekamy na następną lekcję w ramach „Akademii Młodego Inżyniera”.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2014/2015 Wydarzenia klasowe Zajęcia biblioteczne z robotyki kl. II "a" i III "b"