sobota, 05 18th

ROK SZKOLNY 2016/2017

Apel SU

7 lutego 2017 r odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VI. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2016/2017. W pierwszej kolejności rada Samorządu Uczniowskiego zaprezentowała efekty przeprowadzonych działań, akcji oraz pracy w poszczególnych sekcjach działających w ramach SU, zachęcając jednocześnie innych do zaangażowania się w pracę organizacji. Następnie nasi przedstawiciele przedstawili społeczności uczniowskiej wyniki klasyfikacji klas IV – VI . Był to bardzo dobry moment do odczytania nazwisk i poznania uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz 100% frekwencję. Kolejnym etapem było wyróżnienie  wszystkich laureatów konkursów szkolnych i pozaszkolnych . Na koniec apelu głos zabrała pani dyrektor Irena Pogoda, która podsumowała pracę uczniów w bieżącym semestrze, pogratulowała sukcesów oraz zachęcała do dalszej owocnej pracy. Jednocześnie poinformowała wszystkich zgromadzonych o zmianach, które czekają uczniów klas szóstych w nowym roku szkolnym  w związku z wprowadzaną  nową reformą w szkolnictwie .