ROK SZKOLNY 2017/2018

Bieg "Nocna Mila Niepodległości"

11 listopada 2017 r  po raz drugi w centrum Lublina i Starego miasta  odbył się bieg „Nocna Mila Niepodległości” organizowany przez Kuratorium Oświaty  w Lublinie we współpracy z Fundacją „Ruch Solidarności Rodzin”. Celem imprezy było promowanie kultury fizycznej i historii Polski. Trasa biegu w dniu 11 listopada przebrała wyjątkowe biało – czerwone barwy, wszystko za sprawą lampionów zawieszonych na latarniach, które podkreślały patriotyczny charakter biegu. Szkołę naszą reprezentowało 9 uczniów z klas VI - VII: Klaudia Gromek, Natalia Kurasiewicz, Oliwia Gomułkiewicz, Julia Łopacka, Oliwia Mańka, Laura Winiarczyk, Justyna Kręglicka, Michał Chamera, Paweł Skóra. Po zakończonym biegu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2017/2018 Aktualności 2017/2018 Bieg "Nocna Mila Niepodległości"