środa, 05 15th

ROK SZKOLNY 2018/2019

SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH HISTORYCZNYCH

IV Wojewódzki Konkurs Historyczno-Krasomówczy „Magiczny Lublin Jagiellonów- złote czasy, złote kury, piękne krajobrazy”

Dwaj uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Krasomówczym „Magiczny Lublin Jagiellonów- złote czasy, złote kury, piękne krajobrazy” organizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefani Sempołowskiej w Lublinie. Stanisław Orzechowski przedstawił gawędę o Kaplicy Świętej Trójcy, a Damian Bubicz o Sebastianie Fabianie Klonowicu. Występy obu uczniów zachwyciły jury i publiczność.

Stanisław Orzechowski zajął 1. miejsce i otrzymał nagrodę publiczności. Damian Bubicz otrzymał 2. nagrodę.

Więcej informacji i zdjęć:

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Historyczno-Topograficzny – „450 lat Unii Lubelskiej”

Prace plastyczne naszych uczniów zostały nagrodzone w kategorii klas czwartych:

1. miejsce – Maksymilian Niewielski
  2. miejsce – Laura Mika
  3. miejsce – Maksymilian Wasil

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2018/2019 Aktualności 2018/2019 SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH HISTORYCZNYCH