piątek, 05 17th

XIV edycja Akademii Przyszłości w Lublinie - rozpoczęta!

XIV edycja Akademii Przyszłości w Lublinie - rozpoczęta!

28 października 2016 roku spotkaliśmy się w auli Wydziału Ekonomicznego UMCS w Lublinie, aby bardzo uroczyście, ale też wesoło i z … przytupem, zainaugurować nowy rok w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Na tę uroczystość przybyli uczniowie czyli od dziś studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI ze wszystkich lubelskich szkół podstawowych uczestniczących w projekcie. Byli też rodzice, wolontariusze z lubelskich uczelni, a także koordynatorzy, liderzy szkolni oraz wojewódzki koordynator projektu. Wszyscy uczestnicy spotkania bawili się podczas pokazów tańca flamenco a także podziwiali i nie mogli wyjść z podziwu, obserwując iluzjonistyczne zdolności innego gościa tego wieczoru.  Bardzo uroczyście wszyscy studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI otrzymali INDEKSY SUKCESÓW z rąk władz wydziału pani Prodziekan ds. Studentów dr Małgorzaty Kamienieckiej. Potem zawiesili swoje gwiazdy w naszej wspólnej Galaktyce i przede wszystkim poznali swoich SuperW -wolontariuszy tutorów, którzy od dziś zaczynają razem z dziećmi wielką akademiową przygodę.
W naszej szkole Akademia Przyszłości startuje już po raz dziewiąty.  Myślę, że będą to niezapomniane dla Was chwile.  Niech ten piękny czas będzie początkiem interesującej i niezapomnianej drogi.

Jesteś tutaj: Start Archiwum Aktualności Pedagog 16/17 XIV edycja Akademii Przyszłości w Lublinie - rozpoczęta!