piątek, 05 17th

SP 24 pomaga! Wspieramy Akcję "Miś"

SP 24 pomaga!

Wspieramy Akcję „Miś”

Kiedy Dziennik Wschodni poprosił naszą szkołę o pomoc w organizacji Akcji „Miś”, nasi uczniowie nie wahali się ani przez chwilę. Przez prawie dwa tygodnie zbieraliśmy: maskotki, zabawki, słodycze, oraz przybory szkolne. W pomoc potrzebującym zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale także wychowawcy, nauczyciele, pedagodzy i cała społeczność szkolna. 1 grudnia uczennice klasy VI a pod opieką pedagoga szkolnego pani Moniki Nieściór  zaniosły zgromadzone rzeczy do redakcji Dziennika Wschodniego.

Taka forma pomocy jest wspaniałą okazją do refleksji nad potrzebą pomagania innym, uczy wrażliwości i empatii. Jest to też świetna zabawa i okazja do integracji społeczności szkolnej. Polecamy!

Jesteś tutaj: Start Archiwum Aktualności Pedagog 16/17 SP 24 pomaga! Wspieramy Akcję "Miś"