Innowacje Pedagogiczne, Projekty Europejskie

"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"

W roku szkolnym 2009/2010 w klasie II a, której wychowawczynią jest pani Elżbieta Kozłowska realizowany jest I etap projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".

Głównym celem projektu jest wdrożenie elastycznego modelu edukacji, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia. Wieloaspektowe wspieranie rozwoju umysłowego, emocjonalnego, społecznego, fizycznego i motorycznego dzieci rozpoczynających naukę szkolną odbywa się poprzez kształtowanie kompetencji kluczowych w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Gardnera.

GALERIA 1

Jesteś tutaj: Start Innowacje Pedagogiczne, Projekty Europejskie "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"