Innowacje Pedagogiczne, Projekty Europejskie

„To mój Lublin” oraz „Cała Niecała”

W roku szkolnym 2009/2010 młodsze klasy kontynuują realizację programów „To mój Lublin” oraz „Cała Niecała”.

Dzięki owocnej współpracy udało się klasom I-III zrealizować wiele ciekawych spektakli, uroczystości szkolnych i środowiskowych m.in. „Tańcem i śpiewem przez Europę”, ”Lublina się nie zapomina”, ślubowania  klas I, okolicznościowe uroczystości z okazji Dnia Matki czy też Dzień Familijny.

Klasa II b z wychowawcą panią Anną Godzisz, w trakcie bieżącego roku szkolnego ponownie przygotowywała się do przedstawienia spektaklu „Tańcem i śpiewem przez Europę”.
Efekty swojej całorocznej pracy uczniowie mieli okazję zaprezentować 31 maja 2010 roku podczas spotkania z gośćmi z Gruzji.
Mieliśmy przyjemność porozmawiać, pośpiewać i potańczyć  z członkami Zespołu Dziecięcego Talia z miasta Batumi.
Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Dzieci Lubelszczyzny dzieciom Gruzji”.
Koncert był małym wkładem w akcję „Pomoc dla Domu Małego Dziecka w Batumi”.

Byliśmy zadowoleni ze spontanicznej reakcji gruzińskich artystów na nasz występ.
Było nam miło gdy włączyli się do wspólnego śpiewania i zatańczyli z nami polkę.
Gruziński zespół zrewanżował się pięknym występem. Podziwialiśmy duże umiejętności gości z Gruzji.

Nasze spotkanie uwieńczyło wspólne zdjęcie i gorące życzenia spotkania w przyszłym roku.

Opracowała: mgr Anna Godzisz

Jesteś tutaj: Start Innowacje Pedagogiczne, Projekty Europejskie „To mój Lublin” oraz „Cała Niecała”