ROK SZKOLNY 2008/2009

Ruch Radością Dzieci

20.05.2009r hala sportowa „Globus” gościła 13 lubelskich szkół, które wzięły udział w Festiwalu Ruchu pod hasłem „Ruch Radością Dzieci”.
Projekt obejmował uczniów klas I i II którzy pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego pani Ewy Czuryło  i pani Marzeny Witeskiej nabywały umiejętności z zakresu gimnastyki sportowej.
Piętnaścioro uczniów: Ciotucha Aleksandra, Dermanowska Agnieszka, Kubera Eliza, Kucharska Anna, Mordel Katarzyna, Sternik Iza,  Szamańska Kinga, Bajura Marcin, Bajura Michał, Pawłowski Daniel, Siarkowski Daniel, Szala Adrian, Porzuc Adrian, Wójcie Łukasz, Zając Hubert prezentowało układ ćwiczeń wolnych na ścieżce oraz na ławeczce gimnastycznej.
Występom uczniów towarzyszyły pokazy, gimnastyków sportowych oraz prezentacje szkolnych zespołów artystyczno – tanecznych Wszyscy doskonale się bawili, co było również zasługą wspaniałej publiczności, która kibicowała wszystkim uczestnikom Festiwalu.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2008/2009 Aktualności 2008/2009 Ruch Radością Dzieci