ROK SZKOLNY 2008/2009

Dzień Sportu

Dnia 29.05.2009r w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu Szkolnego. Impreza rekreacyjna rozpoczęła się od wprowadzenia klasowych drużyn przez chorążych. Uczestników powitała pani dyrektor pani Irena Pogoda i uroczyście otworzyła zmagania międzyklasowe.
Jako pierwsze współzawodnictwo rozpoczęły klasy I. Zawody w kategorii klas I – III rozgrywane były w trzech konkurencjach, natomiast dla klas IV – VI przebiegały w czterech konkurencjach. Rywalizacji towarzyszyły występy zespołu tanecznego oraz pokaz mody. Uczennice klas IV i V zaprezentowały strój szkolny, sportowy i deszczowy.
Chętni uczniowie wraz z wychowawcami mogli również obejrzeć przedstawienie teatralne przygotowane przez naszych uczniów uczestniczących w zajęciach teatralnych prowadzonych przez panią Elżbietę Stasiak w Fundacji "Klucz" przy Archikatedrze Lubelskiej oraz film wyświetlany przez pana Roberta Karkoszkę. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.