piątek, 05 10th

ROK SZKOLNY 2008/2009

Czy znasz te baśnie?

KONKURS  CZYTELNICZY „Czy znasz te baśnie?”

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy organizowany przez bibliotekę szkolną pt. „Czy znasz te baśnie?”. Przeznaczony był dla uczniów klas I I- IV i mogli w nim wziąć udział wszyscy chętni.

Zadanie konkursowe polegało na prawidłowym odgadnięciu tytułów znanych baśni na podstawie kolorowych ilustracji umieszczonych na tablicach w holu szkoły. Z biblioteki należało pobrać kartę konkursową, a następnie ją wypełnić i zwrócić organizatorom do dnia 12.03. 2009 r.

Celem konkursu było sprawdzenie znajomości baśni omawianych na lekcjach w klasach młodszych oraz kształtowanie umiejętności kojarzenia ilustracji z tekstem i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów.

Konkurs został rozstrzygnięty 19. 03.2009 r. Wzięło w nim udział 35 uczestników.

Oto nasi zwycięzcy:

I MIEJSCE:    Dominika Białata z klasy IV A   - 20 pkt

II MIEJSCE: Karolina Baryła  z klasy IV A  - 19,5 pkt

III MIEJSCE: Oliwia Iskra z klasy II A – 17,5 pkt

IV MIEJSCE: Wiktoria Kłoda  z klasy II A – 17 pkt  Nina  Samoń z klasy III C – 17 p.

WYRÓŻNIENIA:

Dominik Urban z klasy III B – 16,5 pkt

Katarzyna   Grzanka z klasy II A – 16 pkt

Patryk  Chołost  z klasy IV B  -  16 pkt

Weronika  Rogowska z klasy II A – 15,5 pkt

Mateusz  Kałuża z klasy III B – 15,5 pkt

Natalia  Niewęgłowska z klasy III B – 15,5 pkt

Klaudia  Łatecka  z klasy III A – 15 pkt

Piotr  Grzeszczuk z klasy III B – 15 pkt

Gratulujemy!!!

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2008/2009 Konkursy Czy znasz te baśnie?