piątek, 05 10th

ROK SZKOLNY 2008/2009

Ilustracja do mojej ulubionej książki

W dniach od 23.04.2009 r. do 5. 05.2009 r.  w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno - czytelniczy pt: „Ilustracja do mojej ulubionej książki pod honorowym patronatem  dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie pani mgr Ireny Pogody. Organizatorami konkursu były biblioteka oraz  świetlica szkolna. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich chętnych uczniów z klas I – IV. Każdy uczestnik mógł wykonać pracę w dowolnej technice graficznej w wymiarze A4 lub większym. Podpisane prace przyjmowane były do dnia 24. 04. 2009 r.

Konkurs miał na celu przede wszystkim popularyzację literatury dziecięcej, rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie wyobraźni twórczej oraz rozwijanie sprawności manualnej  w zakresie technik plastycznych.

Do konkursu zgłoszono 42 prace, które wyeksponowane były na tablicach w holu szkoły.  Komisja w składzie: przewodniczący – pani Lidia Urbanowicz - Namiota oraz członkowie – pani Jolanta Masłowska, pani Aleksandra Kasperek dokonała wnikliwej oceny wszystkich prac i  dnia
5. 05. 2009 r. ogłosiła wyniki.

WYNIKI  KONKURSU „ILUSTRACJA DO MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

KLASY I-III

I MIEJSCE   - Agnieszka  Dermanowska  kl.  I A

II MIEJSCE  - Klaudia  Kazanowska  kl. II A

III MIEJSCE - Natalia  Perenc  kl. III A

KLASY  IV

I MIEJSCE - Eryk  Fizik  kl. IV B

II MIEJSCE - Patryk Chołost  kl. IV B

Dominik  Żądło  - kl. III A

Mateusz  Kałuża  - kl. III A

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników  zostaną wręczone podczas apelu szkolnego.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2008/2009 Konkursy Ilustracja do mojej ulubionej książki