ROK SZKOLNY 2010/2011

Język polski bliżej nas

Dnia 10 czerwca 2011r. o godzinie 10.30 odbył się II etap szkolnego konkursu pt. „Język polski bliżej nas”.

Do tej tury finałowej zakwalifikowały się reprezentacje klas IVa, IVb, IVc,Va,Vb,VIb,VIc.
Klasy przygotowały ogłoszenie o spotkaniu ze współczesnym pisarzem polskim, reklamę książki znajdującej się na liście lektur oraz odpowiadały na pytania dotyczące języka i literatury .

W jury zasiadały pani dyrektor mgr Irena Pogoda, pani wicedyrektor mgr Barbara Wanat, pani mgr Maria Dermanowska, pani mgr Elżbieta Figura.

Szczególne wrażenie wywarły pomysłowe i atrakcyjne reklamy w formie przedstawień, prezentacji i pokazu multimedialnego.
Poziom był bardzo wyrównany i niewielkie jednopunktowe różnice zdecydowały o ostatecznym wyniku

I MIEJSCE- KL. IV A

II MIEJSCE- KL. V B

III MIEJSCE- KL. IV C