ROK SZKOLNY 2010/2011

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów klas III „SZKOLNY OMNIBUS”.

Dnia 24 maja 2011 r. po raz drugi odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów klas III  „SZKOLNY OMNIBUS”.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do dzielenia się swoją wiedzą, rozwijanie zainteresowań i zdolności oraz motywowanie do samokształcenia i samorealizacji.
Organizatorkami konkursu były nauczycielki kształcenia zintegrowanego naszej szkoły. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas III z 6 szkół podstawowych miasta Lublina.

Komisja konkursowa wyłoniła dwie osoby, które najlepiej poradziły sobie z odpowiedziami na 50 pytań z różnych dziedzin nauki.

PIOTR KOSMALA -uczeń klasy III "d" SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 51 - 46 pkt - II miejsce

WERONIKA PYTKA - uczennica klasy III "b" SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 - 46 pkt - II miejsce
zdobyli tytuł VICE-OMNIBUSA.

WYRÓZNIENIA W KONKURSIE OTRZYMALI UCZNIOWIE:

Wojciech  Kosiuk - klasa III "b" Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie ( pkt 40)

Zuzanna  Narębska - klasa III "c"  Szkoła podstawowa nr 28 w Lublinie (pkt 40)

Paweł  Hańczur – klasa III "d" Szkoła podstawowa nr 28 w Lublinie (pkt 39)

Jakub Machnowski – klasa III "a" Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie (pkt 38)

Adam  Dalczyński - klasa III "c" Szkoła Podstawowa nr 31 w lublinie (pkt 38)

Wszystkim uczniom laureatom i ich nauczycielom gratulujemy sukcesu. Zapraszamy na konkurs w następnym roku szkolnym.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2010/2011 Aktualności 2010/2011 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów klas III „SZKOLNY OMNIBUS”.