ROK SZKOLNY 2011/2012

Biblioteka ciągle w grze - Lekcja biblioteczna

11 maja 2012 roku w związku z Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek pt. ,,Biblioteka ciągle w grze” uczniowie klasy II „b” wspólnie z rodzicami i wychowawczynią panią Alicją Pruchniak byli na lekcji bibliotecznej w Bibliotece Publicznej Filia nr 21. Obejrzeliśmy wystawę pt. ,,Największe biblioteki świata” i z zaciekawieniem wysłuchaliśmy bardzo ciekawych informacji na ich temat, przedstawionych przez pracownika biblioteki. Na zakończenie zajęć został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci pt.: „Biblioteka moich marzeń” uczniowie z ochotą przystąpili do pracy twórczej. Zwycięzców poznamy już niedługo.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2011/2012 Wydarzenia Klasowe Biblioteka ciągle w grze - Lekcja biblioteczna