sobota, 05 18th

„JUBILEUSZOWA ZAKŁADKA” KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ BILIOTEKĘ SZKOLNĄ

„JUBILEUSZOWA ZAKŁADKA”
KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ BILIOTEKĘ SZKOLNĄ

Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Jubileuszowa zakładka” organizowanym przez bibliotekę szkolną. Inspiracją do powstałych prac niech staną się dwie ważne uroczystości, które obchodzimy w bieżącym roku: jubileusz 700- lecia Lublina i jubileusz 100- lecia naszej szkoły.

Czekamy na oryginalne, pomysłowe zakładki do książek, wykonane dowolną techniką. Liczymy na kreatywność uczniów, którzy w umiejętny sposób  poprzez przygotowane prace upamiętnią te dwa ważne dla nas wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a osoby wyróżnione – nagrody.

Zapraszamy!

Szczegółowych informacji udzielają: p. J. Kahlan i p.M. Dermanowska

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2016/2017 „JUBILEUSZOWA ZAKŁADKA” KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ BILIOTEKĘ SZKOLNĄ