ROK SZKOLNY 2016/2017

I miejsce Julii Pawelec z klasy VI B w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Lubelszczyzna  w legendach”

20 marca 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie III Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i II Międzynarodowego Konkursu Literacko – Plastycznego „Lubelszczyzna w legendach”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie.

Tematem konkursu literackiego było samodzielne stworzenie legendy związanej z Lublinem –stolicą regionu.  Julia napisała „ Legendę o Kogucie, który uratował Lublin przed najazdem tatarskim”.

Gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów !

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2016/2017 I miejsce Julii Pawelec z klasy VI B w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Lubelszczyzna w legendach”