ROK SZKOLNY 2016/2017

„W niezwykłym świecie Narnii” – lekcja w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 27 marca 2017 r. uczniowie klasy IV a i IV b wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w lekcji bibliotecznej „W niezwykłym świecie Narnii”. Dzięki ciekawej prezentacji multimedialnej dowiedzieliśmy się wielu fascynujących informacji o autorze tej lubianej przez dzieci książki i wyruszyliśmy tropem bohaterów powieści do magicznego świata literatury fantasy.

Dzięki uprzejmości pani bibliotekarki zwiedziliśmy czytelnię, wypożyczalnię, magazyny, poznaliśmy pracę kolejnej biblioteki naszego miasta. To już trzecia biblioteka miejska odwiedzona w bieżącym roku szkolnym przez czwartoklasistów.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2016/2017 „W niezwykłym świecie Narnii” – lekcja w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej