czwartek, 05 16th

ROK SZKOLNY 2018/2019

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Lublin oczami dziecka”

Dnia 17 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie I edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Lublin oczami dziecka”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pani Barbara Rzeszutko (Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie) oraz pan Maciej Sztorc (członek jury, pracownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie). W czasie imprezy wręczono nagrody laureatom i podziękowania nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu.

Organizatorzy konkursu dziękują: wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom, Paniom Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie, Pani Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie, członkom Jury oraz chórowi szkolnemu.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2018/2019 Aktualności 2018/2019 Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Lublin oczami dziecka”