środa, 05 15th

ROK SZKOLNY 2018/2019

XXVII edycja Biegu Solidarności

Uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w dniu 1.06.2019 r w XXVII edycji Biegu Solidarności, ulicami Lublina. Głównym celem  tej imprezy sportowej jest upamiętnienie rocznicy strajków Lubelskiego Lipca 1980 i powstania NSZZ Solidarność, promocja Lublina i Lubelszczyzny  oraz popularyzacja biegów masowych jako ogólnodostępnej formy rekreacji. Szkołę naszą reprezentowało 13 uczniów. Każdy uczestnik biegu wystartował w przygotowanych na tę okazję przez organizatorów koszulkach, a na mecie otrzymał pamiątkowy medal, dyplom, batonik oraz wodę mineralną. Cieszymy się bardzo, że nasza społeczność  uczniowska chętnie bierze udział w upowszechnianiu postaw zdrowotnych i różnych formach aktywności fizycznej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu, którzy  pokazują swoim rówieśnikom, jak można  przyjemnie spędzać wolny czas.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2018/2019 Aktualności 2018/2019 XXVII edycja Biegu Solidarności