poniedziałek, 04 29th

Nasze Działania

Prezentacja SP 24 w Lublinie jako Szkoły Promującej Zdrowie

W październiku  dokonaliśmy prezentacji naszych działań w ramach Programu Szkoły Promującej Zdrowie.

Zaproszeni goście, czyli rodzice, nauczyciele oraz Dyrekcja szkoły zapoznali się z kompleksowym sprawozdaniem w postaci prezentacji medialnej z zeszłorocznej realizacji programu. Spotkanie odbyło się w miłej, dopingującej do dalszego działania atmosferze.

W ramach współpracy ze Strażą Miejską na prezentacji wystąpił z pogadanką o zagrożeniach nowymi środkami psychoaktywnymi starszy inspektor Bartłomiej Stępski.

Prezentację z działań Programu Szkoły Promującej Zdrowie można obejrzeć w zakładce Szkoła Promująca Zdrowie na stronie szkoły.

Prezentacja -> pobierz

Jesteś tutaj: Start Nasze Działania Prezentacja SP 24 w Lublinie jako Szkoły Promującej Zdrowie